Bosch akumulatorski večnamenski brusilnik UniversalSander 18V-10 06033E3100
71,62 €
100 na zalogi
SKU:
06033E3100
Kategorija: Akumulatorski večnamenski brusilniki
Opis
Opis izdelka
- Akumulatorski univerzalni brusilnik z različnimi brusilnimi ploščami in regulacijo hitrosti
- Vključuje trikotne in pravokotne brusne plošče za različne projekte
- Hitro in enostavno zamenjajte brusilne nastavke zahvaljujoč sistemu SDS
- Elektronska predizbira hitrosti zagotavlja popolno hitrost za dano delo in material
- Idealen za srednje do velike lesene in kovinske ravne površine, vogale in robove
- Tehnologija Syneon za optimalno moč ali največjo vzdržljivost po potrebi
- Združljivo z baterijami Bosch 18V POWER FOR ALL
Vsebina dostave
- Akumulatorski večnamenski brusilnik UniversalSander 18V-10
- 1 brusni papir (pravokoten) K 80
- 1 brusni papir (v obliki likalnika) K 80
- Karton
Tehnični parametri
| Raven zvočnega tlaka dB(A) | 78 dB(A) |
| Teža paketa (kg) | 0,98 kg |
| Združljivost baterije | 18V NAPAJANJE ZA VSE ALLIANCE |
| Napetost baterije | 18,0 V |
| Dimenzije (D x Š x V) (mm) | 284 x 105 x 134 mm |
| Mere paketa (D x Š x V) (mm) | 299 x 164 x 208 mm |
| Garance | D |
| Pravokotna brusilna površina | 183 x 93 mm |
| Brusilna površina v obliki likalnika | 149 x 101 mm |
| Teža | 1.300 kg |
| Teža brez akumulatorske baterije | 1,0 kg |
| Premer območja | 1,6 mm |
| Število nihajev | 12.000 – 22.000 kmitů/min |
| Producent | BOSCH |
Brand
Brand
Bosch
Ocene (0)
Bodite prvi ocenjevalec "Bosch akumulatorski večnamenski brusilnik UniversalSander 18V-10 06033E3100" Prekliči odgovor

Mnenja
Ni še nobenih pregledov.